WARMIA

Biuro Ubezpieczeń

O FIRMIE

OFERTY UBEZPIECZEŃ

DO POBRANIA

KONTAKT

O Firmie


Warmia - Biuro Ubezpieczeń

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem i sprzedażą ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych i osobowych. Specjalizujemy się w polisach na życie oraz ubezpieczeniach od nieszczęśliwych wypadków. W ofercie posiadamy:

- ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW

- ubezpieczenia majątkowe

- ubezpieczenia osobowe

- ubezpieczenia na życie

- ubezpieczenia turystyczne

- ubezpieczenia dla firm

- ubezpieczenia rolne

Istniejemy od roku 1997. Współpracujemy z prawie wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Klientom przedstawiamy ofertę indywidualnie dobraną do jego potrzeb i według jego kryteriów.

Nasi wyszkoleni i doświadczeni doradcy odpowiedzą na każde pytanie związane z ubezpieczeniami oraz przygotują najkorzystniejszą aktualną ofertę.

Stale monitorujemy dla Państwa rynek ubezpieczeń, aby zaproponować jak najkorzystniejsze i najtańsze rozwiązania. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta.

Gwarantujemy:

- indywidualne podejście do każdego Klienta,

- najwyższą jakość usług,

- konkurencyjne ceny.

Nasze biuro ubezpieczeń powstało po to, by pomóc Państwu w okolicznościach, które wymagają profesjonalnej porady dotyczącej ubezpieczeń. Dzięki naszemu podejściu do prowadzonej działalności pozyskujemy coraz większą liczbę zadowolonych klientów co motywuje nas do jeszcze większego wysiłku i starań w rozwoju zawodowym.

Nasi Partnerzy


PZU InterRisk Generali Warta AVIVA Proama Ergo Hestia TUZ Liberty Compensa UNIQA Alianz Link4 HDI Gothaer AXA LLOYD'S Polisa Życie MTU RESO Benefia MACIF MetLife